Polska Szkoła im. Św. Faustyny Kowalskiej w Lombard IL

Rozpoczęcie roku szkolnego 20152016! W tym dziale znajdziecie najnowsze wiadomości i informacje dotyczące bieżącej działalności szkoły. Elektroniczna kopia biuletynu szkolnego, który dzieci otrzymują w każdą pierwszą sobotę miesiąca w ciągu roku szkolnego. Wersja PDF. Znajdziecie tutaj zadania dla poszczególnych klas. Zadania powinny być umieszczone najpóźniej do wtorku po ostatnich zajęciach. Rotating Image Banner with Fade Effect. Z dopiskiem prześlij komunikat. Polska Szkoła im. Św. Faust.St Fa.

OVERVIEW

The web site szkolawlombard.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have crawled two pages inside the web page szkolawlombard.org and found three websites interfacing with szkolawlombard.org. There is two contacts and addresses for szkolawlombard.org to help you correspond with them. The web site szkolawlombard.org has been online for one thousand two hundred and forty-seven weeks, twenty-six days, eleven hours, and thirty-one minutes.
Addresses
Online Since
Aug 2000

SZKOLAWLOMBARD.ORG TRAFFIC

The web site szkolawlombard.org is seeing varying amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolawlombard.org

Traffic ranking (by month) for szkolawlombard.org

Traffic ranking by day of the week for szkolawlombard.org

SZKOLAWLOMBARD.ORG HISTORY

The web site szkolawlombard.org was first filed on August 09, 2000. It is now one thousand two hundred and forty-seven weeks, twenty-six days, eleven hours, and thirty-one minutes old.
REGISTERED
August

AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO SZKOLAWLOMBARD.ORG

Portal polonijny Polskie kontakty

Polskie Kontakty w USA i Kanadzie. Polski fotograf w New Jersey. Polskie agencje pracy w Londynie. Poszukuje pomocnikow ogolno-budowlanych z doswiadz. OPT Employment Authorization Internship Positi. Zajrzyj do Wypożyczalni samochodów Eco Rental! Studio w Linden do wynajecia dla osob bez zwierzat.

WHAT DOES SZKOLAWLOMBARD.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawlombard.org Mobile Screenshot of szkolawlombard.org Tablet Screenshot of szkolawlombard.org

Polish School in Lombard

Gerard Hajduk

105 W Army Trail Rd

Addison, IL, 60101

US

11 Internet Inc.

Hostmaster ONEANDONE

701 Lee Rd

Chesterbrook, PA, 19087

US

SZKOLAWLOMBARD.ORG SERVER

Our crawlers caught that a lone page on szkolawlombard.org took two hundred and ninety-seven milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
74.208.88.102

NAME SERVERS

ns51.1and1.com
ns52.1and1.com

We found that szkolawlombard.org is employing the Apache server.

Polska Szkoła im. Św. Faustyny Kowalskiej w Lombard IL

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Rozpoczęcie roku szkolnego 20152016! W tym dziale znajdziecie najnowsze wiadomości i informacje dotyczące bieżącej działalności szkoły." I saw that the web page also said " Elektroniczna kopia biuletynu szkolnego, który dzieci otrzymują w każdą pierwszą sobotę miesiąca w ciągu roku szkolnego." They also said " Znajdziecie tutaj zadania dla poszczególnych klas. Zadania powinny być umieszczone najpóźniej do wtorku po ostatnich zajęciach. Rotating Image Banner with Fade Effect." The meta header had polska szkoła w lombard polish school in Lombard as the first optimized keyword.

SEE SIMILAR WEB PAGES

Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle

Jesteśmy Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową w Mysiadle,. Założoną przez Stowarzyszenie na rzecz Przyjaznego Dzieciom Świata. Nasza przytulna szkoła jest drugim domem dla ciekawych świata, wrażliwych dzieci,. Które razem z nami poszukują, doświadczają i zdobywają wiedzę. Tworzymy bezpieczne miejsce, w którym panują jasne reguły ustalane i przestrzegane przez wszystkich,. Nie ma rywalizacji, a każdy rozwija swoje możliwości i odkrywa talenty.

ZPO w Wołowicach

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW - SZKOŁA PODSTAWOWA.

Zespół Szkół w Pawłowie - Witamy!

Zespół Szkól w Pawłowie zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. Adaptacja pomieszczenia na łazienki dla dzieci z Oddziału Publicznego. Przedszkola w Pawłowie oraz remont bloku żywieniowego. W Zespole Szkół w Pawłowie. Kąpie się w słońcu czerwiec wesoły,. Ptaki śpiewają w gęstwinie liści. Po raz ostatni idą do szkoły.

Szkoła Wspierania - Strona główna

Szkoły Podstawowej Wspierania Rozwoju! Wystarczy, że w swojej deklaracji PIT wpiszesz nasz numer KRS. Przeczytaj więcej, o tym jak prawidłowo wypełnić formularz.

ADUR - szkoła wspinania. Kursy skałkowe, kursy taternickie, turystyka zimowa, szkolenia wysokościowe

Kursy i obozy skałkowe zagraniczne. Wspinaczka indywidualna z instruktorem w Górach. Letni kurs zaawansowanych technik turystyki górskiej. Niebezpieczeństwa gór - warunki letnie.